Rezervace
Menu
Rezervace

Svatba na zámku

Zámky a svatby patří k sobě. I Kladenský zámek nabízí krásné prostory pro váš ideální svatební den.

Milí snoubenci! Potřebujete-li změnit termín svatebního obřadu v zámecké zahradě, kontaktujte kolegyně z oddělení matriky Magistrátu města Kladna na tel. 312 604 208. Děkujeme.

 

Svatba v zámecké zahradě

Chcete prožít svůj velký okamžik v kouzelném prostředí zámecké zahrady? Zajistíme pro vás veškerý servis od svatebního mobiliáře, dekorací, přípitku až po organizaci obřadu.

Za pronájem zámecké zahrady a související služby je účtován poplatek 3.500 Kč včetně DPH 21%.

V případě zájmu kontaktujte oddělení matriky Magistrátu města Kladna pro zajištění vhodného termínu (tel. 312 604 208).

  

Svatba v kapli sv. Vavřince

Toužíte po obřadu s nezapomenutelnou atmosférou v krásné kapli zdobené barokními freskami? Pak neváhejte využít možnosti konání obřadu v zámecké kapli sv. Vavřince.  Vzhledem k nízké kapacitě je kaple vhodná pro malé obřady do cca 40 osob.

Za pronájem kaple sv. Vavřince a související služby je účtován poplatek 3.500 Kč včetně DPH 21%.

V případě zájmu kontaktujte oddělení matriky Magistrátu města Kladna pro zajištění vhodného termínu (tel. 312 604 208).

  

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 44, 110 00 Praha 1, adr@coi.cz, http://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.